Londyn-Windsor-Hampton Court 7 dni, wycieczka szkolna

Ramowy program:

1. DZIEŃ

Zbiórka uczestników wycieczki mieście i miejscu wskazanym przez grupę.. Wyjazd z kraju, przejazd przez Niemcy, Holandię, Belgię do Francji.

2. DZIEŃ

Przeprawa przez Kanał La Manche (Eurotunel), przyjazd do Londynu. Spacer po parku Greenwich, wizyta na południku O0 . Przejazd komunikacją na miejsce spotkania z rodzinami angielskimi. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

3. DZIEŃ

Śniadanie. Zwiedzanie British Muzeum – jednego z najbardziej znanych muzeów na świecie, gdzie zgromadzonych jest ponad 6 milionów eksponatów z 5 kontynentów, katedry św. Pawła – miejsca zaślubin następcy tronu księcia Karola i księżnej Diany, budowli z drugą co do wielkości kopułą w Europie. Wizyta w The Tower of London – najsłynniejszym europejskim więzieniu, wizyta w skarbcu, gdzie przechowywany jest największy diament na świecie oraz klejnoty królewskie, wejście na najsłynniejszy most londyński Tower Bridge, rejs statkiem po Tamizie przez dwie najstarsze dzielnice Londynu – City i Westminster. Kolacja i nocleg u rodzin anielskich.

4.DZIEŃ

Śniadanie. Wyjazd na zwiedzanie Windsoru, oficjalnej letniej rezydencji królowej Elżbiety II. Na zamku zwiedzanie Domu Lalek Królowej Marii, apartamentów królewskich oraz kaplicy Orderu Podwiązki. Przejazd do Hampton Court – jednego z najwspanialszych pałaców wybudowanych za dynastii Tudorów dla Henryka VIII, ze słynnymi kuchniami tudoriańskimi, przepięknymi ogrodami i ze znanym na całym świecie labiryntem wykonanym z krzewów. Powrót do centrum Londynu, zwiedzanie Muzeum Historii Naturalnej, uznawanego za najciekawsze muzeum na świecie, przedstawiające zbiory związane z powstawaniem życia na ziemi. Kolacja i nocleg u rodzin.

5. DZIEŃ

Śniadanie. Zwiedzanie słynnej Galerii Figur Woskowych Madame Tussaud’s, Opactwa Westminster – miejsca koronacji i spoczynku monarchów angielskich, spacer po dzielnicy rządowej City of Westminster: koło Parlamentu, Downing Street – oficjalnej siedziby premiera, budynku Gwardii Konnej, spacer do pałacu Buckingham – oficjalnej londyńskiej siedziby Królowej Elżbiety II, .przejażdżka na London Eye – największym na świecie diabelskim kole, gdzie z wysokości 135 metrów w słoneczny dzień można podziwiać panoramę Londynu.Powrót do rodzin, kolacja i nocleg.

6. DZIEŃ

Śniadanie. Pożegnanie z goszczącymi rodzinami. Przejazd komunikacją miejską do centrum, czas wolny przy Oxford Street – słynnej na całym świecie ulicy z pamiątkami i nie tylko. Wyjazd w kierunku Kanału La Manche. Przeprawa przez kanał. Przejazd w kierunku Polski

7. DZIEŃ

Powrót do kraju.

Program jest ramowy, kolejność odwiedzanych miejsc może ulec zmianie

Ważne informacje

WAŻNE !!!  Godzinę wyjazdu określa organizator.

W przypadku mniejszej grupy (mniej niż 42 osoby pełnopłatne) prosimy o kontakt z biurem organizatora.

Uwaga! Dopłata dla osób pow. 18 lat : 120,- zł

Opiekunowie otrzymujący miejsca gratis, płacą we własnym zakresie za wstępy do zwiedzanych obiektów, bilety komunikację miejskiej itp..

PRZY GRUPIE MIN. 42 OSÓB,

DODATKOWO 4 MIEJSCA GRATIS DLA NAUCZYCIELI-OPIEKUNÓW!

Unfortunately, no places are available on this tour at the moment

We are sorry, there are no reviews yet for this tour.

Cena

Cena od: 1230 zł/os

Cena przy grupie 42 uczestników do 18 lat + 4 miejsca gratis dla nauczycieli/opiekunów

Cena uzależniona jest od terminu wycieczki wybranego przez grupę.

CENA OBEJMUJE:
  • przejazd autokarem (dvd/video, barek, wc, klimatyzacja)
  • przeprawę przez Kanał La Manche (eurotunel)
  • zakwaterowanie u rodzin angielskich (pok. od 2 do 5-osobowych)
  • wyżywienie : 3 posiłki (śniadanie, pakowany lunch, obiadokolacja)
  • opiekę pilota, ubezpieczenie
  • program turystyczny
CENA NIE OBEJMUJE:
  • posiłków podczas przejazdu autokarem
  • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów , przewodników i biletów komunikacji miejskiej (ok. 100 GBP osoby do 18 lat, 150 GBO osoby pow. 18 lat)